KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12498405
nr 1249 8405
Oidentifierad konstnär. Signerad, Flicka med hund. Olja på duk, 50x60
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:55:13
350 kr